Centrální vysavače, DRAINVAC

Centrální vysavače Drainvac pracují velmi úspěšně nejen v domácnostech, ale i v průmyslu. Novinkou jsou čtyři typy centrálních vysavačů se soft startem, mikroprocesorem a motorem typu By-pass (s obtokem). Naše centrální vysavače pracují s bezkonkurenčním sacím výkonem od 500 do 1236 airwatt, což u konkurenčních produktů těžko naleznete. Sací výkon je jedním s rozhodujících údajů o výkonu centrálních vysavačů.

Proč si pořídit centrální vysavače DRAINVAC

  • Naše centrální vysavače jsou vybaveny světelným displejem s třemi až osmi ovládacími a kontrolními prvky.
  • Elektronické ovládání centrálních vysavačů s mikroprocesorem, Autostop - automatické vypnutí vysavače při opotřebení či poškození uhlíků motoru; SoftStart - plynulý náběh motoru zabraňující proudovému nárazu při spouštění - prodlužuje životnost samotného vysavače.
  • Antivibrační závěs pro zeslabení vibrací a antibakteriální vak zabraňující vzniku plísní.
  • Jsme dominantním dodavatelem pro velmi výkonné centrální vysavače pracujících na principu mokrého odlučování nečistot s automatickou výpustí do kanalizace - naprosto spolehlivý systém.
  • Centrální vysavače Drainvac pracují s úctyhodným výkonem 500 - 1236 AirWatt. Takový výkon, navíc za velmi dobrou cenu, u konkurence v ČR těžko najdete.
  • Se všemi typy centrálních vysavačů Drainvac můžete pomocí separátoru vysávat popel z krbu, ale i hobliny, piliny, vodu a jiné nečistoty.
  • Centrální vysavače Drainvac jsou uzpůsobeny tak, aby uživatel nepřišel do styku s prachem.

Výhody systému centrálního vysávání

Centrální vysavače zbaví koberec, podlahy a celý prostor Vašeho domova nejjemnějšího prachu, který škodí zejména alergikům a astmatikům. To je možné pouze se systémem centrálního vysavače, protože nejjemnější částice, pokud je nezachytí filtr, jsou rozptýleny přes tlumič výfuku do ovzduší mimo objekt. Centrální „luxování“ na rozdíl od používání jakýchkoliv jiných vysavačů má přednost i v tom, že vysávací jednotka je obvykle umístěna ve sklepě, garáži nebo technické místnosti, takže hluk neproniká do obytných místností. Rovněž centrální vysavače nevyžadují přenášení a neustálé pojíždění, jako neskladné podlahové vysavače. Manipulujete jen s lehkou, ohebnou, například 9m dlouhou hadicí

Centrální vysavače: princip činnosti

Srdcem celého systému centrálního vysavače je sací jednotka s odlučovačem prachu. Bývá nejčastěji umístěna v technické části rodinného domu, to je např. v kotelně, garáži, skladu, předsíni nebo skladovací místnosti.

  • Drainvac.cz > 
  • Úvod

V Areálu 1227, 252 42 Jesenice u Prahy +420 244 471 297, +420 725 008 204 drainvac@drainvac.cz